AYAZAĞA evden eve nakliyat şirketleri firmaları

2019 – 2020 Yılının en iyi nakliye ve en iyi yükselen nakliye şirketi ödülüne bizleri layık gören tüm müşteri ve meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız..

Duyuru : Firmamız isteklerinizi göz önünde bulundurarak Bu aya özel fırsat sunmaktadır,Evinizi,ofisinizi,fabrikanızı hatta sanat eserlerinizi %20 indirim ile taşımacılık ve depolama’da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmektedir. 

AYAZAĞA Şişli Bölgesinde nakliyat Firmamızca Nasıl Yapılır ?

İstanbul AYAZAĞA şişli evden eve nakliyat alanında uzman personel ve taşımaya elverişli kamyon kamyonet araçları ile yapılmalıdır. Ayazağa evden eve nakliyat ev eşya taşımacılığı oldukça kolay görünse de Ayazağa evden eve nakliyat firmalarının nadir olması ve bu işi alıp başka firmalara kesim olarak vermesi nakliye fiyatını artırmaktadır. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz şiddetle tavsiye edilmektedir.

Ssislievdeneve

Eşyalarınızın Taşınmaya Hazırlanması :

Ayazağa evden eve nakliyat olarak evinizde taşıma işleminden önce eşyalar sökülür. Her eşya kendi kategorisinde paketleme ve kolileme yapılır. Ayazağa evden eve nakliyat Banyo ve Yatak odası takımı gibi büyük eşyalar marangoz ustası tarafından sökülür. Paketlenen bu eşyalar kamyon veya kamyonete düzgün bir şekilde istiflenir. Beyaz eşyalarınız zarar görmesin diye koruyucu taşıma jelatini ile kaplanır.

Tv ve elektronik eşyalar hava sıkıştırmalı özel taşımacılık çantaları ile taşınır.

AYAZAĞA DA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Ayazağa Evden Eve Nakliyat Paketleme ve eşya hazırlama personelinin işi bittikten sonra devreye taşıma personeli girmektedir. Ayazağa evden eve taşımacılık ekibimiz taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi için tüm önlemleri alır. Sadece bu önlemler ile kalınmaz kaza riski her zaman vardır. Bu nedenle eşyalar sigortalanır. Firmamız sadece nakliye hizmetide verebilir. Eşyaları kendiniz taşıyabilir ve sadece kamyonet isteyebilirsiniz.

ŞİŞLİ AYAZAĞA:

Şişli, İstanbul İlinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli doğudan Beşiktaş, kuzeyden ve batıdan Kağıthane ve güneyden Beyoğlu ilçeleri ile çevrilidir.

Denize Şişli Evden Eve Nakliyat sahili olmayan Şişli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954’te ilçe olan Şişli ilçesi 1987’de, Kağıthane’nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken, geride kalan diğer mahalleler gene ayrı bir öbek oluşturdular. Büyükdere Caddesi’yle birbirine bağlı olan bu iki öbekten kuzeyde olanı 2012 yılında Şişli’den ayrılarak Sarıyer’e bağlandı.

 

Leave a Comment