Ergenekon Evden Eve Nakliyat

Şişli bölgesinde hizmet veren Ergenekon evden eve nakliyat firmamız, ofislerde, evlerde bulunan eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemleri kademeli bir şekilde verilmektedir. Öncellikle dolap gibi hantal mobilyalar sökülmektedir. Sökülen her bir parça ve diğer tüm eşyalar hassasiyet ile paketlenmektedir. Ergenekon nakliyat firmamız, 1+1, 2+1 gibi daireleri maksimum 7 saat içerisinde taşımaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliye noktasında da her türlü destek sunulmaktadır. Firmamız yeni adreslere getirilen eşyaları kontrollerden geçirmekte ve ardından montaj işlemlerine geçmektedir. Ergenekon evden eve nakliyat müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ergenekon Nakliyat Araçları

Ergenekon evden eve nakliye araçları günümüz teknolojisi ile üretilmiştir. Bu araçlar sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde asansörlü vinçler de yer almaktadır. Bu sayede yüksek katlı binalara düzenlenen sevkiyatlar bile 8 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ergenekon nakliyat ücretleri ise ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araç modellerimiz sayesinde düşürülmektedir. Firmamız ister asansörlü ister asansörsüz hiç fark etmeksizin tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir.

Ergenekon Mahallesi Nakliye

Ergenekon mahallesi nakliye hizmetleri için doğru bir adres olan firmamız, Şişli’nin her köşesine ulaşım sağlamaktadır. Anlaşılmışın dışında kalan herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Firmamız elektrik işlemleri içinde ustalar temin etmektedir. Mobilyalar veya beyaz eşyalar sadece işinin ehli olan personellerimiz tarafından monte edilmektedir. Ergenekon evden eve nakliye firmamız parça eşyaları da 1 gün içerisinde yeni adreslere götürmektedir.

 

Leave a Comment