Feriköy Evden Eve Nakliyat

Feriköy evden eve nakliyat firması, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve en önemlisi de ev taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçe, semt veya mahallerine anlık araç desteği sunulmaktadır. Feriköy nakliyat firmamız, taşıma işlemlerini sadece teknolojik araçlar ile gerçekleştirmektedir. Eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltuk takımları özenle paketlenmektedir. Firmamız parça eşyalar, tekli kanepeler içinde küçük depolama alanlarına sahip olan kamyonetleri tercih etmektedir. Feriköy nakliyat ekipleri, tüm eşyaları dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir.

Feriköy Ofis Taşıma

Feriköy evden eve nakliyat, şirketler, bürolar veya işletmeler için ofis taşıma hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde çalışma alanlarında bulunan tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar, ofisler veya rezidanslar için temin edilen asansör sistemleri, taşıma işlemlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Feriköy asansörlü nakliye hizmetleri ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Bazı firmalar sırf asansör kullanılıyor diye müşterilerinden absürt fiyatlar talep etmektedir. Ancak Feriköy nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir.

sislievdenevenakliyat

Feriköy Nakliye Fiyatları

Feriköy nakliye fiyatları taşınacak olan eşya sayılarına veya tonajlarına göre değişkenlik göstermektedir. Dairelerin kat planı ve eşyaların götürüleceği ilçelerin uzaklığı da fiyatları yakından etkilemektedir. Ancak Feriköy evden eve nakliye firmamız her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz için yüzde 20 oranında indirimlerde yapılmaktadır.

 

Leave a Comment