Harbiye Evden Eve Nakliyat

Avrupa yakasının geneline taşıma ve araç desteği sunan Harbiye nakliyat firması, tüm eşyaları profesyonel bir şekilde nakil etmektedir. Firmamız mesleğin gerektirmiş olduğu bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Genel hizmetlerimiz ise ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve şirket taşımacılığıdır. Harbiye evden eve nakliyat firmamız, tekli kanepeler veya sayıca az olan eşyalar için parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Paketleme, montaj gibi işçilikler ise uzman personel ve marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin eşyalarına zarar gelme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Harbiye Asansörlü Nakliyat

Tüm ilçe ve mahallere asansör desteği sunan Harbiye evden eve nakliye firmamız, yüksek katlarda bulunan eşyaları kolayca taşımaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetleri dahilinde rezidans, site, şirket ve Holding taşımacılığı desteği erilmektedir. Ayrıca firmamız Şişli’nin tüm mahallerine de aynı gün içerisinde erişim sağlamaktadır. Harbiye nakliyat ekipleri eşyaların sökümünü, paketlenmesini veya montajı hassasiyet kuralları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

evdeneve

Harbiye Nakliye Fiyatları

Birçok nakliye firması, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerin taşınması için absürt fiyatlar talep etmektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin aile bütçeleri ciddi oranda zorlanmaktadır. Harbiye evden eve nakliyat firmamız ise, mahalleler arası taşıma hizmetleri için araç yakıt ücreti almamaktadır. Ayrıca müşterilerimize özel indirimlerin yanı sıra paketleme, montaj gibi işçilikler içinde ek ücret söz konusu değildir. Harbiye asansörlü nakliye hizmetlerinin tamamı sigortalı bir şekilde verilmektedir. Kesinlikle müşterilerimiz herhangi bir konuda mağdur edilmemektedir.

Leave a Comment