Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en ekonomik taşıma hizmetini sunan Mecidiyeköy evden eve nakliyat firması, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Farklı ağırlık ve özelliklere sahip olan eşyalar uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketleme işlemleri ise sağlam naylon ve ambalajlar ile gerçekleştirilmektedir. Mecidiyeköy nakliyat, asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve depolama noktasında pratik çözümler sunmaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 gibi küçük daireler için parça eşya taşıma desteği sağlamaktadır. Tüm eşyalar sadece alanında uzman olan personeller tarafından taşınmaktadır: Mecidiyeköy evden eve nakliyat, ofis, büro ve şirket taşımacılığı hizmetlerini de profesyonel bir şekilde vermektedir.

Mecidiyeköy Asansörlü Nakliyat

Bazı binalar eşyaların taşınmasını kolay bir şekilde sağlayabilecek kadar geniş değildir. Ayrıca rezidans gibi yüksek katlı yapılara düzenlenen sevkiyatlarda yoğun bir işçilik gerektirmektedir. Mecidiyeköy nakliyat firmamız ise böyle durumlarda asansör sistemleri temin etmektedir. Firmamızın bünyesine ait olan vinç platformları sayesinde taşıma işlemleri daha da kolaylaşmaktadır. Ayrıca çift taraflı asansörlü nakliye hizmetleri makul rakamlarla verilmektedir. Mecidiyeköy evden eve nakliyat her türlü eşyayı taşıyabilecek araç modellerine de sahiptir.

evdenevenakliyat

Mecidiyeköy Nakliyat Firmaları

15 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren Mecidiyeköy nakliyat firmaları, İstanbul’un tüm ilçeleri için araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca değerli eşyalar veya ofis malzemeler sigortalanmaktadır. Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamız piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve sökme gibi işlemler içinde ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Detaylı bilgi ve ekspertiz desteği için firmamızla görüşebilirsiniz.

 

Leave a Comment